Gelinler İç Çamaşırlarını Nasıl Seçmeli?

Evlilik hazırlıklarında dış görünüş kadar iç güzellikte önemlidir.

Düğün Hazırlıkları Hit: 924 / Yorum: 0 / 14 Ocak 2014 16:58
Gelinler İç Çamaşırlarını Nasıl Seçmeli?
-A +A

Düğün törenlerinde her ayrıntı çok önemlidir. Bu ayrıntıların en önemlileri doğal olarak gelinlik ve aksesuarları seçimidir.

Evlilik hazırlıklarıının büyük kısmını bunlar oluşturmaktadır. Ancak dış görünüm kadar iç görünüm de büyük önem taşır. Belki daha fazla önemlidir.

Evlilik atmosferinin mümkün olduğunca romantik bir şekilde ve heyecan katarak başlayabilmesi amacıyla, bir çok gelin adayı evlilik hazırlıkları sırasında iç giyimine özel bir önem vermektedir. Hayatlarının bu çok özel gecesinde büyüleyici bir çekicilikle görünmeyi bütün gelin adayları ister. Düğününüzdeki içgiyime karar vermeden önce, gelinlik modelinize karar vermiş olmalısınız. Seçeceğiniz gelinlik modeline göre farklı bir iç çamaşırı seçilmelidir. Gelinlik modeli sırtsız ve askısız straplez ise o modele uygun, kapalı bir model ise o modele uyan bir iç çamaşırı modeli seçilir. Gelin adayları kendilerini mutlu ve güvenli hissederek, şık bir tören yaşayabilmek için iç çamaşırlarına da gereken önemi göstermelidirler.

Gelinliğinizin dikiminden veya alınmasından önce iç çamaşırınızı almalı ve gelinlik provalarınızın düğünde giyeceğiniz iç çamaşırıyla yapılmasını sağlamalısınız. Bu olmazsa, başka bir iç çamaşır ile provası yapılan gelinlik, düğün gününüzde giyeceğiniz iç çamaşırınızla farklılık gösterebilir.

Düğününüzde giyeceğiniz içgiyime özen göstermelisiniz. Basit olarak seçilmiş bir iç giyimin o sihirli geceye ters düşeceğine ortamın bütün büyüsünü bozabileceğine inanın.

"Klasik üçlü" olarak bilinen, sütyen, külot ve jartiyerden oluşan takımı seçme şansınız olduğu gibi, omuzları açık bir gelinlik modeli ile kullanılabilecek bir "teddie" tipi askısız jartiyerli bir body kullanmanız da mümkündür.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları