Gelinler için aksesuar önerileri...

İtalya’nın ünlü markalarının bir arada bulunduğu gelin aksesuarlarını artık tek bir adreste bulmak mümkün.

Düğün Hazırlıkları Hit: 1208 / Yorum: 0 / 8 Ocak 2014 18:11
Gelinler için aksesuar önerileri...
-A +A

Unutulmaz bu özel günde gelinliğin şıklığı ve zarafetini tamamlamak için duvak, ayakkabı ve saç aksesuarları gibi detayların önemi tartışılmaz.

 

İtalya’nın ünlü markalarının bir arada bulunduğu gelin aksesuarlarını artık tek bir adreste bulmak mümkün.

 

Gelinliğini en özel aksesuarlarla tamamlamak isteyen gelin adayları için harika bir yer 4ONE Boutique…

 

Duvaktan, saç aksesuarına, ayakkabıdan, şapkaya kadar birçok çeşit yer alıyor.

 

Gelinler; küçüklükten beri hayalini kurdukları o önemli ‘tek gün’ için gelinliklerini alarak aksesuar bulmak amacıyla, ellerinde gelinlik fotoğrafları, birçok butikte zevklerine ve elbiselerine uygun ürün ararlar. Öyle ki bu yolculukta mutlaka onlara eşlik eden üç beş arkadaş da mevcuttur.

 

İşte burası gelinlik kadar önemli olan duvak, saç aksesuarı, ayakkabı, şapka, taç ve iç çamaşırını sokak sokak aramaktan yorulanların, tek bir adreste alışveriş yapabilmeleri fikriyle yaratılmış.

 

En önemlisi size özel prova odası var. Gelinler kendileri için özel hazırlanmış prova odasında, gelinliklerini de deneyerek, o güne eksiksiz ve sürprizsiz tüm detaylarıyla hazırlanabiliyor. Prova odası için mutlaka önceden randevu almanız gerekiyor.

 

İtalya’nın ünlü gelinlik ve duvak markası Peter Langner ve el yapımı duvaklarıyla kuğu gibi gelinler yaratan Creazioni Francesca markalarının yanı sıra, Floransa’nın Avrupa’daki kraliyet ailelerinin başını süsleyen Marzi şapka markası ile Francesco, Loriblu, Giorgio Iachini gibi köklü gelin ayakkabısı firmalarından ürünler bulmak mümkün.

 

Sadece gelinlik için tasarlanmış iç çamaşırları sunan Penrose ve Swarovski kristalleriyle bezenmiş saç takıları yaratıcısı Anna Bella ise sunulan diğer markalar arasında yer alıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları